21 Şubat 2012 Salı

2012 balo elbiseleri, rengarenk modeller

  Balolar ülkemizde daha çok zenginler tarafından düzenlenmekte. Dans amacıyla ve kutlama amacı ile yapılan balolarda kıyafetler ile göze batmak en önemli faktördür. Bunun için en ideal seçim ise renkli ve bol dekolteli elbiseleri tercih etmektir. Son yıllarda isim yapmış firmaların oldukça fazla balo düzenlediğini söyleyebiliriz. Bu özel gecelerde baş roldeki davetliler ise tabiki ünlüler. Bu yüzden balo kıyafetleri daha çok ünlüler ve varlıklı insanlar tarafından rağbet görmektedir. 

  Özel davetler için abiyeler ve balo kıyafetleri hazırlayan oldukça fazla firma mevcut. Fakat bu firmaların bazıları tasarımları ile bu alanda her zaman ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu sezon balo kıyafet modası için belli başlı eğlence amaçlı davetlere baktığımızda, bayanların yine oldukça fazla renkli modelleri tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Sanki bir gökkuşağını andırırcasına hazırlanmış olan kıyafetler bayanları yeterince güzel göstermekte. Ayrıca sempatik bir imajda katmakta. 

  Balo kıyafetleri dizayn eden en önemli firmalara baktığımızda Jovani, Tony Bowls ve Terani gibi firmaların dünya çapında isim yaptığını görebiliriz. Bir baloda dikkat çekmek ve güzelliğiniz ile tüm gözleri üzerinize çekmek bu elbiseler ile hiçte zor değil. Bayanlar için farklılık her alanda ve her zaman önemlidir. Sizlerde davetlisi olduğunuz bir baloda rüyalardaki gibi bir kız olmak için, sizlerle paylaşacağımız elbise modellerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik fiyatlarınında aşağı yukarı ne kadar olduklarını sizlerle paylaşıyoruz. 
Gökkuşağı renklerinden oluşan üst kısmı dar elbise.

Arka kısamı uzun ve tüllü ön kısmı kısa etekli pembe elbise.

Sarı sırt ve göğüs dekolteli geniş ve uzun etekli elbise.


Yeşil kısa etekli, tül detaylı elbise.

Kırmızı balık etek Terani marka elbise.

Kısa ve tüllü etekli üst kısmı parlayan turkuaz elbise.

Şifon katmanlı, önden dekolteli altın sarısı elbise.

Mavi ve tonlarının beyazla kombine edildiği elbise.

Parlayan detaylarda baskılı olan dar elbise. 

Kırmızı ve tonlarının mavi ile eşleştiği bir elbise. 


Işıltılı bir gece elbisesi modeli.

2 yorum :

Adsız dedi ki...

2 3 6 ve 7'ye bayıldım gerçekten keşke bende mezuniyette bu tarz bir kıyafet bulabilseydim ama Konya'da pek mümkün olmadı.

Giyim Modası dedi ki...

Genelde İstanbul`da ve lüks ilçelerde bu tip kıyafetleri ve bu markaları bulmak mümkün.

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi