15 Ocak 2012 Pazar

Harley Davidson 2012 sezonu erkek bot modelleri

Karizma ve şık erkekler için bot veya çizme denilince akla ilk gelen markalardan birisi şüphesizki Harley Davidson. Dünya çapında büyük bir müşteri kitlesine sahip olan firma, ülkemizde de en çok aranan ve tutulan markalardan birisi. Motosiklet severler için zaten bir idol haline gelen Harley Davidson, ülkemizde daha çok gençler olmak üzere kaliteye önem veren her yaştan erkeğin giydiği bir marka. 

Belkide bir kot pantolon ile en iyi uyumu sağlayacak markalardan birisi Harley. Çünkü her zaman olduğu gibi 2012 koleksiyonunda da Harley Davidson erkek bot modellerinin tasarımlarında her ayrıntıya dikkat edilmiş. Gösteriş isteyenler için ayrı modeller, sadelik isteyenler için ayrı tarzlarda uzun ve kısa boylarda çizme modelleri üretilmiş. Ayrıca aşağıda göreceğiniz çoğu bot modelinin kahverengi seçeneğininde olduğunu belirtelim. Maceracı bir ruha sahip erkekler, günlük yaşam tarzınız ve yol performansınız için bu botlar tek kelimeyle harika. 

Harley Davidson botlarının en iyi özellikleri; tam tahıl deriden imal edilmiş olması, tam boy çorap şeklinde iç astara sahip olması, reçineden taban ve iç çekiş sekmeleridir. Bu yıl piyasaya sürülen tüm modellerin resimlerine konumuzdan göz atabilirsiniz. 

Constrictor erkek bot modeli 

Crossen modeli

Darine

Darnel

Dartner

Jackson Steel Toe modeli

Landon Steel Toe

Luka modeli

Mazor 

Merle

Monroe Composite Toe

Overland modeli

Paladin modeli

Harley Davidson Sentinnel erkek çizme modeli

Tupelo Steel Toe

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi