24 Aralık 2011 Cumartesi

Basketbol sevenlere Adidas`tan adiPower Howard - yeni sezon

Dünyaca ünlü bir çok spor yıldızı ile reklam ve katalog çekimleri yapan Adidas, bu yıldızların kimisinin ismini piyasaya çıkarmış olduğu ürünlerinde de kullanmaktadır. Bu konuda daha çok dünya çapında en fazla ilgi çeken liglerden birisi olan NBA basketbol liginden yıldızları tercih etmekte. Uzun yıllardır Orlando Magic forması giyen ve bu forma altında dikkat çekip, dünyaca ünlü bir basketbol starı olan Dwight Howard`da Adidas`ın üretmiş olduğu bir basketbol ayakkabısında ismini kullandığı bir yıldız.

AdiPower Howard basketbol ayakkabıları, Adidas tarafından Dwight Howard’ın lakabı "Superman" için simgeleşmiş bir üründür. Bu kaliteli ayakkabılar tüy kadar hafif SPRINTSKIN üst kısım ve TORSION sistemli alt taban desteği ile daha uzağa ve yükseğe sıçrama imkanı sunmaktadır. Basketbol tutkunu olan tüm Adidas sevenlerle, adiPower Howard modellerini ve Adidas shoptaki fiyatlarının kaç para olduğunu paylaşıyoruz.

Detaylı Özellikleri
  • SPRINTSKIN üst kısmı ultra hafiftir, kalın ve ağır dolgu içeren ayakkabılara gerek kalmadan inanılmaz bir koruma ve destek verir.
  • Ayakların nefes alması için sentetik örgü pencere mevcuttur.
  • Dayanıklılık ve konfor için poliüretan ayakkabı astarı (Rahat tekstil astar) içerir.
  • Orta ayak bütünlüğü için TORSION SİSTEM ile üretilmiştir.
  • Uzun vadeli hafif adımlama ve zıplama için enjekte EVA orta taban mevcuttur.
  • İz bırakmayan kauçuk dış tabanlıdır.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi