3 Kasım 2011 Perşembe

Lacoste 2011-2012 Kış sezonu erkek giyim koleksiyonu

Yaz - kış demeden sportif giyim alanındaki trendleri belirleyen ve yenilikçi bir anlayışla tasarımlarını yapmaya devam eden Lacoste, bu kış yine oldukça renkli. Son kreasyonlarındaki yenilikleri, kendine has tarzını bozmadan moda sevenlere takdim eden Lacoste, giyim konusunda dünya üzerinde en çok alış veriş yapılan firmalardan birisi olarakta bilinmektedir.

Ülkemizde de Lacoste tutkunu her yaştan insan var. Bir çok ünlünün de spor giyim için en çok seçtiği markalardan birisininde Lacoste olduğunu görmekteyiz. Lacoste`nin bu yıl ki erkek koleksiyonunda, her yıl olduğu gibi giyim ve aksesuar adına tepeden tırnağa herşeyi görebilirsiniz. Markanın kalitesine yakışan tasarımlar, her yaştan müşteri tarafından tercih edilmesine rağmen, gençler tarafından daha çok rağbet görmektedir. Yeni sezonda Lacoste erkek montları, kazakları ve pantolonları göz alıcı şıklığı ve ince detayları ile dikkatleri çekiyor.

Lacoste 2011-2012 sonbahar - kış erkek koleksiyonunda bu yıl, club ve spor giyim üzerine iki türlü koleksiyon ile karşımızda. Sportif giyimden çok rahat giyimde azda olsa klasikliği, romantikliği ve vazgeçilmez giysilerden oluşan nostaljik görünümü tercih eden erkekler için club koleksiyonunu öneriyoruz. Sportif, çılgın ve genç giyimden vazgeçemeyenler için ise spor koleksiyonu öneriyoruz.    

Lacoste 2011-2012 sonbahar - kış erkek club koleksiyonu
Lacoste 2011-2012 sonbahar - kış spor erkek giyim koleksiyonu


2 yorum :

aakash dedi ki...

thank you friend i find your blog very informative

regards

Giyim Modası dedi ki...

Thank you for comment.

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi