5 Kasım 2011 Cumartesi

Jack Jones`un 2011-2012 sezonu erkek kot pantolonları

Kıyafet seçimine her zaman özen gösteren ve modayı takip edip o şekilde giyinmeye çalışan erkekler için bazı markalar özeldir. Giyim stili ile kendisini her zaman ayrıcalıklı görmek isteyen erkekler için o markalardan biriside şüphesiz ki Jack Jones`dur. Erkeklere özel en ünlü markalardan birisi olan Jack Jones`un, 2012 kot pantolon koleksiyonundan giyinen erkekler, şıklığı ile hem farklılığı hissettirecek hem de ortalığı kasıp kavuracak.
Jack Jones tutkunu çok fazla erkek olmasına rağmen, ülkemizde ne yazık ki çok fazla Jack Jones mağazası yok. Nerelerde Jack Jones mağazası var diye soracak olursanız, sizlere İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye modasının en canlı olduğu şehirlerin merkezi ilçelerine gitmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca dünyanın dört bir tarafına hizmet veren resmi alışveriş sitesinden de bu karizmatik pantolonları satın alabilirsiniz.
2012`nin erkek kot pantolon modasında, skinny tarzı dar pantolonlar, slim tipi ince pantolonlar, klasik düz paça pantolonlar, hip hop tipi gevşek ve geniş kesimli konforlu pantolonlar boy gösterecek. Jack Jones`n yeni sezon jean koleksiyonunda da, bahsettiğimiz tarz her kesimde pantolonu rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca markaya has konik kesimlerde dikkatimizi çekiyor. Bazı modellerde ön ve arka ceplerin yanı sıra, ekstra yan cepler en önemli özellikler olarak görülüyor. Fiyatlar ise 59,95 ile 139,95 Euro arasında değişmektedir.      


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi