29 Kasım 2011 Salı

Balmain 2011-2012 sonbahar kış bayan koleksiyonu

Moda ve giyimin insanları değiştirmek değil onların kim olduklarını yansıtmak olduğu unutulmamalıdır. Bu yüzden sırf moda diye kişiliğimizi yansıtmayan ürünler tercih edilmemelidir. 
Balmain 2011-2012 sonbahar kış bayan koleksiyonu bu bağlamda modanın kalbi Paris’te modaseverler ile buluştu. Her zaman yakından takip edilen marka bu koleksiyonunda grimsi metalik tonlara yoğunlaşmakla birlikte siyah ve beyazın muhteşem kombinasyonundan yararlanmıştır. Dore ve parlak tonlardan ise vazgeçmemiştir. Altın ve gümüş renklerinin uyumlu kullanımı da dikkat çekmektedir. Ayrıca omuz tercihini geniş yaka vatkalardan yana kullanmış olan marka derin göğüs dekolte tarzını bu koleksiyonda da devam ettirmiştir. Koleksiyonda tüy ve otrişler bol bol tamamlayıcı olarak kullanılmıştır.
Aslında moda dünyasının yüksek omuzlu ceket modelleri ile tanıdığı Balmain bu kış koleksiyonunda ışıl ışıl bir ürün yelpazesi sunuyor. Koleksiyonun malzemesi olarak yoğun olarak ince pul payetli kumaş tercih edilmiştir.
Koleksiyondaki sıradışılık ise altın sarısı pantolonlar ile karşımıza çıkıyor.Sonuç olarak Balmain’in 2011-2012 bayan kış koleksiyonu bu sene de fazlaca takip edileceğe benziyor.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi