17 Ekim 2011 Pazartesi

UGG bayan el çantası koleksiyonu ve fiyatları

Avustralya etnik kültürü ile tasarlamış olduğu yün bot modelleri ile dünya modasında adından ciddi şekilde bahsettiren UGG, son yıllarda değişik ürünleriylede bayanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Özellikle ünlü lüks moda markalarına kök söktürürcesine dizayn etmiş olduğu İtalyan tipi çanta çeşitleriyle, beğeni kazanmaya devam ediyor.
Kahverengi ve siyah renklerde deri çantaların ağırlıkta olduğu yeni sezon UGG bayan el çantası koleksiyonunda, yine son yıllarda en çok kullanılan bej renginede yer verilmiş. Deri çantaların yanı sıra nubuk ve yünlü kumaş çanta çeşitleride koleksiyonda yer almakta. Sadece çanta modasında son yılların trendi olan el çantaları değil, askılı modellerde koleksiyonu zengin kılıyor.
Bu şık çantalarda, modanın kalbinin attığı ülkelerden birisi olan İtalyan kaynaklı vachetta derisi kullanılmakta. Ayrıca İtalyan el işçiliğinin imzasıyla üretilmiş olup, estetiklik dışında sağlamlığın garantisini müşterilerine sunmakta. İç kısımlarda iç mandal sistemi, dış kısımdaki fermuar ve slayt cepleri ile şıklığın yanında güvenliğide sağlaması en önemli özellikleri. Fanila astardan iç tasarımlar, ayarlanabilir kayışlar ve ikonik antika pirinç tokalar ise, bu hoş çantaların bir başka özelliği. Lüks kültürü taşıyan UGG çanta koleksiyonunda ki tüm çanta modellerinin fiyatları ise aşağıdaki katalogda gördüğünüz gibidir.  


2012 yılı bayan çanta modasında UGG, oldukça iddialı olarak karşımızda olacak. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi