29 Ekim 2011 Cumartesi

UGG 2011-2012 Yeni Sezon Erkek Botları ve Fiyatları

Stili ile son yıllarda bot ve çizme modasına yeni bir akım getiren UGG, ilk başlarda sadece bayanlar üzerine üretim yapmaktaydı. Fakat görülen ilgiden dolayı ilerleyen zamanlarda erkekler içinde modeller üretmeye başlayan UGG, yeni sezon erkek bot ve çizme koleksiyonuyla bu yılada damga vuran markalar arasında yer alacak gibi. 
UGG erkek botları klasik botlardan ve bilindik markalardan sıkılan, kendisine yeni bir imaj arayan erkekler için oldukça iyi bir seçenek. Alışılmışın dışında bir görüntüsü olan bu güzel botlar, iç kısımlarındaki yün detayları ve dış kısımlardaki deri ve lastik karışımı değişik yapıları ile farklılığı erkeklere sunuyor. Farklı modellerin yanı sıra klasik modellerden vazgeçemeyenler içinde modeller mevcut. Fakat bu modellerde de UGG o kendine has çizgisini yansıtıyor. 
Koleksiyondaki Rockville II botları tam tahıl su geçirmez deriden imal edilmiş olup, lastik bir taban ile sonlandırılmıştır. Ayrıca motosiklet binicileri için oldukça uygun bir bot özelliğine sahiptir. Şık görünümlü ön kısmı ve dikkat çekici tokaları ile koleksiyonun en gözde modellerinden birisidir. Yine en gözde modellerden birisi olan Hannen modelinde ise, UGG`nin klasik rahatlığını hissettirmek için dizayn edilmiş bir iç tasarım, dayanıklılık ve çekiş için düşünülmüş bir taban, konfor için esneklik ve ayakların nemlenmesini önleyen yapı en iyi özellikleri. UGG 2011-2012 erkek bot koleksiyonundaki tüm modellerini ve kaç para olduklarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.1 yorum :

Adsız dedi ki...

peki bu ürünleri nerden alabiliriz

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi