23 Ekim 2011 Pazar

Oscar de la Renta 2011-2012 kış bayan giyim koleksiyonu

Farklı markaları takip edip, farklı giyinmek ve giydikleri ile her ortamda farklı birisi olmak modayı takip eden bayanların en çok önem verdikleri durumdur. Ülkemizde fazla yaygın olmayan, fakat dünya çapında iyi tanınan bir çok moda markasının yeni koleksiyonlarına ve defilelerine sitemizde yer verdik. Bugün ki konumuzda, yeni kreasyonları ve trendleri takip eden bayanlar için özel bir marka olan Oscar de la Renta'nın 2011-2012 sonbahar-kış sezonu koleksiyonuna yer veriyoruz. 
Dünyaca ünlü moda tasarımcısı olan Oscar de la Renta`nın kendi ismini verdiği markası, moda dünyasında oldukça bilinen ve takip edilen bir marka. Tasarımları ile her zaman özgünlüğü ve değişikliği müşterilerine yansıtmış olan lüks giyim markası, bu koleksiyonunda her renge yer vermekte. Fakat kullanılan renklerin daha çok koyu tonlarda olması ise ilk dikkat çeken detay. 
Ürünlere baktığımızda, soğuk ülkelerin etnik kültüründen yararlanıldığını çok açık şekilde görmekteyiz. Ayrıca gri, zümrüt yeşili ve bordo renklerin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Viking ve moğol kültürlerinin yansıtıldığı koleksiyonda kalpak tipi yünlü şapkalar, aynı şekilde kürklü şapkalar, kare desenli ve geometrik desenlerin haricinde, çizgi desenli yün elbiseler, yün yelek ve uzun kabanlar, son olarak birbirinden şık tasarımlarda uzun çizmeler yer almakta. Birbirinden şık eldiven ve deri aksesuarlarıda unutmuyoruz.   












0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi