29 Ekim 2011 Cumartesi

Massimo Dutti 2012 Bayan Çizme Koleksiyonu

Harika kombinler ile yayınladığı lookbooklar ve dünyanın dört bir tarafındaki moda merkezlerinde yapmış olduğu defileler ile moda sektöründe adını devamlı duymaya alıştığımız Massimo Dutti, bayan koleksiyonundaki çizme modelleriyle yine oldukça başarılı. Kalitesine yakışan şekilde tasarlanmış olan yeni sezon bayan çizme ve botları, firmaya özgü özellikleride vurguluyor.
Şehirli ve lüks giyimi seven bayanlar için tüm incelikleri ve zarifliği düşünmüş olan Massimo Dutti tasarımcıları, kısa ve uzun çizmelerde ayakları soğuklardan koruyacak her detayı düşünmüşler. Bayanların bazıları kısa ama topuklu, bazıları ise dizlerin altına kadar uzanan botlardan hoşlanıyor. Massimo Dutti`nin koleksiyonunda her bayanın tarzına uygun bot ve çizme modelleri mevcut. Bu modellerin bazıları süet derinden bazıları ise parlak düz deriden imal edilmiştir. Tokalı ve fermuarlı modellerin yanı sıra ipli ve sade modelleride koleksiyonda görmek mümkün. 
Bot ve çizme seçiminde bayanların en çok tercih ettiği renkler olan kahverengi ve siyah renkler, bu koleksiyonda da ön planda. İsterseniz aşağıdaki galeriden 2011-2012 Massimo Dutti bayan çizme koleksiyonuna göz atabilirsiniz.  İspanya`nın en ünlü moda markalarından birisi olan Massimo Dutti`nin yeni kış sezonu ayakkabı koleksiyonu. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi