12 Ekim 2011 Çarşamba

İkoncan Ivana Sert`in giyim ve makyaj tarzı

Ülkemizde giyimi ile devamlı gündemde kalmak ve rüküş sıfatından sıyrılıp başarılı sayılmak çokta kolay değil. Bunun için sadece giyim tarzı ve imajı değil, bunun yanında o kişinin güzelliği ve yaşam tarzı da çok önemlidir. Son yıllarda türetilen ikoncan kelimesinin en çok yakıştırıldığı kişilerden biriside kesinlikle Ivana Sert'tir. Neden ikon değilde ikoncan dendiği ise, çoğu kişiye göre gerçek bir moda ikonunun ülkemizde yer almamasıdır. 

Ivana Sert'in magazin gündeminde devamlı yer almasından dolayı, ismini duyduğu halde resmini görse tanımayacak olan bir çok kişininde var olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ivana'yı genelde seksi mayo ve bikinili çekilmiş fotoğrafları ile gördüğümüzü kabul etmek lazım. Bunun yanında özel davetlerde giymiş olduğu şık elbiseler, abiyeler, takılar ve kendine has stili ile yapmış olduğu makyaj tipiyle magazin gündeminden düşmediğini söyleyebiliriz. Günlük yaşamında ise bir çok ünlü gibi rahat giyimi seçen Ivana, ikoncan lakabından dolayı rahat olmanın dışında şıklığınıda korumak zorunda kalıyor. Deyim yerindeyse ikon olarak kabul edilmeyen fakat ikon olma yolunda emin adımlarla yürüyen bir ünlü, İvana. 

Çoğu kişi ünlü markaların pahalı koleksiyonlarında yer alan ışıltılı ve parıltılı elbiseleri giymenin, trendi belirleyen ünlü bir ikon olmak olduğunu kabul etmiyor. Bu yüzden Ivana son yıllarda kendi tasarlamış olduğu ürünlerini, açmış olduğu butikte satışa sunuyor. Modayla yakından ilgilenen ve devamlı takip etmeye çalışan bir çok genç bayanın kendisine örnek aldığı Ivana Sert, son günlerde eşiyle yaşamış olduğu problemler dolayısıylada haber sitelerinin baş sayfalarında ve gazetelerin magazin sayfalarında yer almayı başardı. Tabi bu durumun onun için bir başarı olduğunu söylemek pekte doğru değil. 

Genelde, siyah ve beyaz renk tonlarını daha çok tercih eden İvana Sert`in giyim tarzı, saç stilleri ve makyaj tarzını yansıtan bir kaç örnek resmi bu konumuz paylaşmak istiyoruz.
2 yorum :

Adsız dedi ki...

Ne giyse yakışıyor derler ya hani aynen öle bir kadın. Bu kadın aldatılırmı ya :)

Adsız dedi ki...

vallahada kadın süper ya azıcık banada yardımcı olsanız ne ii olurdu (:

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi