11 Ekim 2011 Salı

Hummel`ın yeni sezon kışlık bayan spor mont modelleri ve fiyatları

Son yıllarda ülkemizde ismini daha fazla duymaya başladığımız spor markası Hummel, yaz aylarında olduğu gibi kışlık aylarında da ürünleriyle, genç ve orta yaş bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu sene parlak renklerde naylon tip şişme mont ve kabanlar, bayan spor giyim modasında fazlasıyla yerini alacak. Çoğu spor markası gibi, Hummel'da yeni kış bayan kreasyonunda daha çok şişme montlara yer vermiş. Ayrıca parlak renklerin dışında daha mat renklerden oluşan kaban modelleride koleksiyonda mevcut.
Spor giyimde aslında bilindik ve çoğu kişinin hoşuna giden tipte mont çeşitlerini bizlere sunan Hummel`ın, en büyük özelliği ise kendine özgü çizgisini ve kalitesini ürünlerine yansıtması. Hummel'ın 2011-2012 bayan kış koleksiyonunda ki hem yağmurdan hem de soğuk kış şartlarından bizleri koruyacak tipte tasarladığı montlarda, boğazlara kadar uzanan rüzgarlık, katlamalı kapşonlar ve yünlü kapşonlar göze çarpıyor. Bu şık sportif montların fiyatlarının ne kadar olduğu ve diğer detayları ise şöyle:  

Hummel siyah bayan şişme mont

Hummel eflatun renk bayan şişme mont

Hummel yün şapkalı bayan spor mont2012 bayan spor mont modasında renkli ve parlak ürünler oldukça fazla dikkatleri çekecek. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi