16 Ekim 2011 Pazar

Çocuklar için Kinetix`in yeni sezon bot ve çizme modelleri + Fiyatları

Hava şartlarının hızlı bir şekilde değişmesi ile, anlaşılan o ki kış ayları oldukça sert ve yağışlı geçecek. 2011 - 2012 kış ayları için, çocuklarına bot veya çizme alacak olan aileler için paylaşımlarımıza bu sefer Kinetix ile devam ediyoruz. Kinetix'in son çocuk kışlık ayakkabı koleksiyonunda erkek ve kız çocukları için, minik ayakları yağmur ve soğuklardan koruyacak şekilde dizayn edilmiş oldukça fazla çeşit mevcut. Koleksiyondaki modellerin, çocukların daha çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz sportif tarzda üretildiğini söyleyebiliriz. 
Uygun fiyatları ile çoğu ailenin en çok uğradığı firmalardan Kinetix, özellikle kız çocukları için üretmiş olduğu botlarda, yetişkin bayanların bot modasındaki trendleri görmek mümkün. Yani kız çocuklarının hoşlanacağı tarzda olan yünlü ve süslü bot modelleri dikkat çekiyor. Deri ve nubuk kız çocuğu botları minik ayakları soğuklardan korumak ve konforu sağlamak için içi yünlü, fermuarlı ve yandan bağlamalı şekilde tasarlanmış.
Erkek çocukları için daha çok klasik tipte bot çeşitleri yer almakta. Bilekleri saran uzunlukta botların dışında, kısa ve cırtcırtlı modeller erkek çocuk kışlık ayakkabı çeşitleri arasında yer almakta. Aynı zamanda daha küçük çocuklar için yandan resim baskılı bot modelleride bu şirin koleksiyonda mevcut. 
Kinetix kışlık çocuk ayakkabı koleksiyonundaki 25 ve 36 numara seçenekleri ile, her yaş çocuğunuz için bot veya çizme bulabilirsiniz. Modellerin bazılarına ve kaç para olduklarına aşağıdaki katalogdan bakabilirsiniz.

Erkek çocukları için Kinetix bot ve çizme modelleriKız çocukları için Kinetix bot ve çizme modelleri0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi