18 Ekim 2011 Salı

Armine`nin 2012 sonbahar - kış eşarp ve giyim koleksiyonu

Evet bayanlar, merakla beklemiş olduğunuz Armine eşarp koleksiyonunun katalogları müşterilere ve moda tutkunlarına sunuldu. Aynı zamanda Armine kalitesine yakışan tarzda ve şıklıkta pardesü ve elbise modelleri, koleksiyonu güzelleştiren diğer ürünler olarak beğeninize sunuldu. Daha önceki konularımızda da bahsettiğimiz gibi bu senenin eşarp trendleri 2012 Armine kreasyonunda görülmekte. 
Tesettürlü bayanlar için 2012 yılı tam anlamıyla modaya doyulan bir yıl olacak. Ülkemizde tesettür giyim denilince en önce akla gelen markalardan Armine, yeni kış sezonu koleksiyonu ile büyülüyor. Açık tonların çok fazla kullanılmadığı kreasyon bej, bordo, siyah, krem, camel ve grinin tüm güzelliklerini yansıtıyor. Koleksiyondaki eşsiz ve narin desenlerin dinamik görünümü ile, farklı stili ve şıklığı yakalayabilirsiniz. 
Harika çalışmaların ortaya çıktığı Armine eşarp koleksiyonunda, günümüz eşarp modasının neredeyse tüm önemli detayları görülmekte. Son yıllardaki nostalji modasından esintileride, bu şık koleksiyonda görmeniz mümkün. Çiçekli desenlerin yanı sıra şimdiye kadar ki koleksiyonlarda nadiren gördüğümüz desenlerin ustalıkla işlendiği ipek eşarplar arasında, klasik modellerden vazgeçemeyenler içinde çeşitler bulunmakta. Bayanlar için bu konumuzda, Armine`nin 2012 koleksiyonunda ki yaldızlı, sura ve twill çeşitlerden oluşan lüks eşarpların bir kısmının resimlerini paylaşıyoruz.     

Armine 2012 yılı eşarp modasında da trendi belirleyen markalardan birisi olmaya devam ediyor. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi