14 Ekim 2011 Cuma

2012 Timberland Erkek Bot Modelleri ve Fiyatları

Tüm dünyada bot denilince ilk ismi geçen markalardan birisi şüphesiz ki Timberland. Genelde botları ve çeşitli ayakkabı modelleri ile tanınmış olan bir kaç özel marka var. Bu markalar kalitesi ve ününden dolayı müşterilerin ilk tercihi olmaktadır. Timberland`de, her sezon tasarlamış olduğu birbirinden dayanıklı ve kaliteli modelleri ile bu özel markalardan birisi olarak gösterilmekte. 
2011-2012 kış sezonu erkek bot modasında, genelde uzun tipte botlar ön planda olacak. Klasik veya spor olarak ayırmadan bot modasının her stilde yönleneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Timberland'in yeni sezon erkek bot koleksiyonu tam anlamıyla istekleri karşılayacak zenginliğe sahip. Markanın kendine özgü stili ile dizayn edilmiş botların dışında, jean veya keten ile oldukça iyi bir uyum sağlayabilecek tipte olan klasik tarz botlar ve sportif giyinmeyi sevenlerin hoşuna gidebilecek olan spor tip bot modelleri ile Timberland, bot almayı düşünenler için çok iyi bir seçenek.
Uzun ve slip tipte olan bu dikkat çekici botların en önemli özellikleri ise; uzun kış ayları boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz kalitede deri ve nubuk deri, her türlü zorlukta aşınmalara karşı dayanıklı tabanlar, ayak ve bilek çevresinde rahatlığı sağlamak için yastıklı yakalara sahip olmasıdır. Timberland'in eski modellerinin yeni tasarımla karşımıza çıkan erkek botlarının dışında, 2011-2012 sezonu için tasarlanmış olan son erkek bot modellerini ve kaç para olduklarını aşağıdaki katalogdan inceleyebilirsiniz.  0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi