9 Ekim 2011 Pazar

2012 Saç modası, renkleri ve yeni saç stilleri

Saç modası her yıl değişim göstermektedir. Aslında ünlülerin ve moda ikonlarının yaptıkları saçlara göre bu değişim gerçekleşmektedir. Geçtiğimiz yıl erkekler tarafından saç modası uçuk kaçık bir modaydı. Oysa gelecek yıl bambaşka bir hal alacak. Aynı zamanda geçtiğimiz yıl bayanların düz şekilde olan saçları, önümüzdeki sene bir hayli değişim gösterecektir.

2011 yılında erkekler için saç modası, kesinlikle çok uçuk kaçık saç modelleriydi. 2012 yılında bu durum değişiyor. Genellikle uzun ve düz saç modelleri moda olacak gibi. Aynı zamanda kısa ve klasik tarzda taranmış saçlarda erkekler için moda olacağa benziyor. Aslında erkeklere klasik modeller her zaman için yakışmıştır. Yalnız bu geçtiğimiz yıl erkeklerin uçuk kaçık saç modelleri çok kötüydü. Tüm bu sebeplerden dolayı gelecek yıl erkekler için iyi olacak.

2011 yılında bayanlar için uzun ve düz modeller boy gösteriyordu. Uzun saç stilleri bu senede oldukça gözde olacak ama saç modelleri aslında bayanlarda erkeklerin zıttı olabileceği düşünülmekte. Çünkü klasik düz saç modelleri bayanlara yakışmıyordu. Tüm bu sebeplerden dolayı güzellik uzmanları ve modacılar gelecek yıl saç modellerini uçuk kaçık olacağını söylüyor. Kısa saç modelleri ve fönlenmiş saç modelleri gelecek yıl bayanlar için moda olacağa benziyor. Aslında bu saç modelleri bayanları her zaman çekici ve seksi göstermiştir. Uzun ve klasik saç modelleri her zaman uslu bir kız modeli olmuştur. Bu yüzden kısa saç modellerini bayanlara öneriyoruz.2012 yılı modası kesinlikle son yıllara göre en güzel yıllardan birisi olacak. Bu yılın modası hem giyimde, hem de saç stillerinde bir hayli güzelleşeceğe benziyor. Çünkü insanlara her zaman için klasik modeller yakışmıştır. Özellikle erkeklere giyimde ve saçta klasik tarz her zaman yakışmaktadır. 2012 yılında erkekler için tamamen klasik tarz moda olacaktır. Bayanlar içinse elbiselerde ve ayakkabılarda klasik tarz öne çıkmaktadır. Saç bakımından bayanlar tamamen uçuk kaçık modeller tercih edecektir. Aslında bu tarz modeller bayanları seksi ve çok çekici göstermektedir. Bu durumdan bayanlar bir hayli memnun olacak.
2012 saç renklerinde ise oldukça tatlı ve sempatik renkler baş gösterecek. Aslında her sene kullanılan renkler bu sene değişik tonlarda bayanların saçlarını süsleyecek. Sarı, kızıl, siyah ve kahverenginin farklı tonları 2012 yılının saç renklerini belirleyecek 


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi