7 Ekim 2011 Cuma

2012 etek modası ve etek trendleri

Moda, bayanlar tarafından sürekli olarak takip edilen bir şeydir. Erkekler modayı pek umursamasa da, moda bayanlar için bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Çünkü her yılın trendleri değişmektedir. Her yıl giyilecek renkler, etekler, kazaklar veya ayakkabılar değişim göstermektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı bayanlar modayı takip etmektedir.

2012 etek modasında bir hayli değişim görülmektedir. En çok yüksek belli etek modelleri ve klasik görünümlü etek modelleri moda olacağa benziyor. Aslında modayı belirleyenler, şüphesiz modacılardır. Onlar ne tarz elbiseler tasarlarsalar ve bu elbiseleri detaylıca insanlara tanıtırsalar o yıl moda o yönde kayıyor. Yalnız gelecek yıl genel olarak yüksek belli etekler ve klasik görünümlü etekler moda olacağa benziyor.
Yüksek belli eteklerin tercih edilmesindeki tek sebep, kesinlikle bacakları uzun göstermesidir. Bir bayanın bacakları uzun göründüğü taktirde, ona kesinlikle çok farklı hava katmaktadır. Aynı zamanda Türk bayanlarının boyları kısa olduğundan ötürü modacılar böyle bir çözüm bulmuş gibi görünüyor. Aslında bu durum bayanlar için bir hayli iyi olacağa benziyor. Aynı zamanda uzun belli etekler kişiyi zayıf göstermektedir. Aslında bayanların isteklerine en uygun etekler, kesinlikle yüksek belli eteklerdir. 2012 yılı modası bir çok bayan için güzel olacağa benziyor.
2012 yılında uzun boylu olan bayanlar için bu durum kesinlikle çok kötüdür. Çünkü boyları uzun olduğundan, birde yüksek belli etek giymeleri onları olduğundan uzun gösterecektir. Aynı zamanda bacaklarının o denli uzun görünmesi çok kötü bir görünüm sağlayacaktır. Bu yüzden uzun boylu bayanlara önümüzdeki yıl, pek fazla etek modasına yaklaşmamalarını öneriyoruz.

Her yıl modada olan bu değişiklikler, her zaman bir kitleyi üzüyor. Önümüzdeki yılda uzun boylu bayanları etek modasında üzeceğe benziyor. Çünkü önümüzdeki sene yüksek belli etekler, uzun boylu bayanlara bir hayli kötü olacaktır. Tüm bu sebeplerden ötürü uzun boylu bayanlar pek fazla modaya ayak uyduramayacaklar. Bu sebeplerden ötürü girecekleri ortamlarda garip gözükecekler. Ellerinden geldiğince modaya uygun giyinmelerini öneriyoruz.


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi