23 Ekim 2011 Pazar

2011-2012 LCW çocuk mont modelleri ve fiyatları

Çocuk giyim üzerine ülkemizde en çok alışveriş yapılan markalardan birisi olan LC Waikiki, bu kış sezonunda da oldukça renkli. Bu şirin koleksiyondaki erkek ve kız çocukları için tasarlanmış olan kaban, mont ve yelek montları, şapkalı veya şapkasız seçenekleri ailelere sunuyor.
LCW Erkek çocuk montlarında uzun kaban tipi ve belden lastikli modeller arasında çizgili desenlerde üretilmiş olanların dışında, düz ve kolej tipi çeşitler mevcut. Erkek çocukların çok sevdiği yazı baskılı şişme mont modelleride koleksiyonda yer almakta. 
Kız çocukları için tasarlanmış olan montlarda ise, kızların daha çok hoşuna giden renkler dikkat çekiyor. Kırmızı, pembe ve mor renklerin çoğunlukta olduğu kız çocuk montlarında, kapşonlu ve kapşonsuz çeşitler mevcut. Aynı şekilde onların daha çok beğenisini kazanan noktalı desenlerde kışlık yelek modelleride, LCW yeni sezon kışlık mont koleksiyonunu zenginleştiriyor. 
Çocukları için kış aylarında soğuklardan ve yağmurdan koruyacak tipte, yünlü ve su geçirmez özelliklerde mont almak isteyen anne babalar, bazıları indirimde olan LCW çocuk dış giyim koleksiyonunda ki modellere ve kaç para olduklarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

LCW Erkek çocuk mont, yelek ve kaban modelleri. 


LC Waikiki kız çocuk mont, kaban ve yelek modelleri.

Bu şirin kışlık montlar, 1 yaştan 5 yaşa kadar olan çocuklar için uygundur. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi