19 Eylül 2011 Pazartesi

Adidas Climacool Erkek koşu ayakkabısı modelleri ve fiyatları

Adidas, geniş ayakkabı koleksiyonunda ki koşu ve yürüyüş ayakkabısı modellerine her geçen yıl yenilerini ekliyor. Tasarımı ile bu ayakkabı çeşitlerinden en dikkat çekici olanlardan biriside, Climacool ride modelleri. Ülkemizde insanlar tarafından spora verilen önem günden güne artmakta. Her yaşa uygun en iyi sporlardan biriside kesinlikle koşular ve yürüyüşlerdir. Climacool göze hitap eden renklerin dışında, üstün konforu ile tam anlamıyla koşu için dizayn edilmiştir. Ayrıca yürüyüşlere çıkanlar içinde oldukça ideal bir modeldir.
Bu şık ve konforlu ayakkabıların özellikleri ise; koşu esnasında terleyen ayaklar için 360 derecelik bir soğutma sağlaması, nemlenmeye karşı dizayn edilmiş üst kısım, koşu için önemli olan hafiflik, kaliteli ve sağlam kumaş ile kaplı dış yüzey, taban konforu için esneklik, aşınmaya dayanıklı ve havalı tabanlar. Bu kaliteli spor ayakkabılarının fiyatları ise; 68 dolar ile 90 dolar arasında değişmektedir. Aşağıdan detaylı resimlerini inceleyebilirsiniz.
Adidas Climacool Ride Sari

Adidas Climacool Gri


Adidas Climacool Ride gir siyah

Adidas Climacool Ride Kirmizi


Adidas Climacool Ride turuncu

Adidas Climacool Ride Siyah

Adidas Climacool Ride Siyah beyaz  
Siyah, beyaz, mavi, gri ve kırmızı renklerin göz kamaştırdığı Adidas Climacool modellerinin 2012 yılında da bir kaç modeli çıkacaktır. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi