16 Eylül 2011 Cuma

2012 sonbahar kış sezonu bayan spor ayakkabı modası

Yeniden trend olan nostaljik giyimin yanı sıra, yepyeni tarzların getirdiği çeşitlilik ile bu yıl bayan spor ayakkabı modası için çok özel bir yıl olacak. Sabit ve bilindik modellerin haricinde her imaja uygun ayakkabılar, 2012 ayakkabı trendlerine uyarlanmış şekilde ünlü markaların mağazalarında yerini alacak. Hatta bir çok önemli marka tanıtımlarını yaptıkları 2012 sonbahar kış koleksiyonlarından oluşan defilelerinde, bu yılın bayan spor ayakkabı modası için önemli ipuçlarını verdiler bile. Bu konumuzda; modayı takip edenler için 2012 yılında bayan spor ayakkabı modasında neler olacağı ve hangi tarz ayakkabıların gözde modeller arasında yer alacağı hakkında bilgiler vereceğiz. 

Spor ayakkabılarda her sene olduğu gibi bu senede her renk tonunun gözde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. En önemli spor markalarının 2012 yılı ayakkabı modellerini incelediğimizde, bayanlar tarafından en çok tercih edilen renklerden olan kırmızı, pembe ve beyaz renklerinin dışında, başta mavi ve parlak sarı olmak üzere göz alıcı ve dikkat çekici bir çok renk, bu yıl modada yerini alacak. Ayakları küçük ve narin gösteren spor ayakkabılar, kışlık kanvas tipi ayakkabılar, bileklere kadar uzanan boğazlı spor ayakkabılar ve bazı modellerde yüksek tabanlı olan spor ayakkabılar, 2012 bayan spor ayakkabı modasında söz sahibi olacak. Ayrıca renkli ve üstü yumuşak astarlı olan sportif çizmelerde genç bayanların gözdesi olacak. Bir kaç önemli markanın 2011-2012 sonbahar kış koleksiyonunda ki modellerinden örnek ayakkabıların resimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Adidas yeni sezon bayan spor çizme ve ayakkabı modelleri
Adidas bayan cizmeLacoste yeni sezon bayan spor çizme ve ayakkabı örnek modelleri:


Puma Sonbahar kış sezonu bayan çizme ve gündelik ayakkabı modellerinden 2 örnek:
Puma kislik bayan ayakkabi


Nike`n yeni sezon bayan koleksiyonundan kışlık spor çizme örnek modelleri:
Nike yeni sezon bayan cizme


Converse yeni sezon kışlık bayan spor ayakkabı modelleri:
Converse yeni sezon bayan cizme


Diesel'in bayan ayakkabı koleksiyonundan yeni sezon sportif kışlık ayakkabı modelleri:
Diesel yeni koleksiyon bayan cizme


Bir ayakkabıda gösteriş ve dikkat çekicilik, bayanlar için oldukça önemlidir. Her yıl olduğu gibi 2012 sonbahar kış sezonunda da bayanlar için gösterişli ayakkabı modelleri ön planda olacak.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

guzel

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi