12 Ağustos 2011 Cuma

Güzel oyuncu Tuba Ünsal ve Giyim Tarzı

7 Aralık 1981 Denizli doğumlu olan Tuba Ünsal, kariyerine manken olarak başlamış, fakat daha sonra oyuncu olarak devam etmiştir. Sayısız dizi ve filmde rol alan güzel sanatçı, “ Vizontele Tuba “ ve “ Bu kalp seni unuturmu ” ile , kariyerinde zirve yapmıştır. Şu sıralar, “ Tövbeler tövbesi “ dizisi ile oyunculuk hayatına devam etmektedir.
 
Tuba Ünsal, güzelliğinin yanında sempatikliği ve sevimliliği ile bir çok kişinin sevgilisi haline gelmiştir. Kıyafetlerini kendisi tercih eder ve giydiği her şeyi kendisine yakıştırmayı başarır. Çok ünlü ve pahalı markalardan alışveriş yapmaz. Mütevazi kişiliği ile, kıyafetlerinde de mütevazi giyinmeyi tercih eder.
Renkli kıyafetleri tercih eden başarılı oyuncu, spor giyinmekten vazgeçmez. Tişört, kot pantolon ve mini etek, Tuba Ünsal ‘ın hayatının bir parçasını oluşturur. Düzgün fiziği sayesinde, giydiği her kıyafeti başarı ile taşır.
Beyoğlu ‘ndaki pasajlar uğrak noktasıdır. İkinci el kıyafetleri tercih etmesiyle şaşırtan oyuncunun devamlı alışveriş yaptığı markalar, Beymen, Diesel ve Miss Sixty dir.

 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi