8 Ağustos 2011 Pazartesi

Gusto, Armani Jeans ve Miu Miu 2012 kış koleksiyonları

Moda'da adından söz ettiren önemli markaların 2012 yılında damga vurması beklenen koleksiyonlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ki konumuzda Gusto, Armani Jeans ve Miu Miu markalarının koleksiyonlarını inceliyoruz.. 
2012 Gusto Kış Koleksiyonu
Diğer markalarda olduğu gibi, Gusto’da bu yıl dişiliği ön plana çıkaran tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Genel olarak deri ağırlıklı kıyafetlerle kışa merhaba demeye hazırlanan Gusto, kürk ceketler ve mini eteklerle, tezatlığı çok güzel bir uyuma dönüştürmüş gibi görünüyor. Siyah ve füme renklerin ağırlıkta olduğu kıyafetler, şıklığı ve seksiliği bir arada tutmasıyla oldukça talep göreceğe benziyor.


2012 Armani Jeans Kış Koleksiyonu
Soğuk havaları pek düşünmeyen markalardan biri de Armani Jeans. Kış koleksiyonunu çıkaran firma, mini etek ve dekolte kıyafetleriyle, genelde davetler için tercih edilebilecek bir marka olacağını gösteriyor. Siyah ve koyu kahve tonlarını tercih eden Armani Jeans, dar kesim kıyafetleriyle, vücuduna güvenen bayanların tercih edeceği bir marka olduğunu kanıtlıyor.
2012 Armani Jeans Bayan koleksiyonundan bir örnek 

2012 Armani Jeans Erkek koleksiyonundan bir örnek

2012 Miu Miu Sonbahar Güneş Gözlüğü Modelleri
Güneş gözlüğü denildiğinde, Ray-ban, Top ten gibi markalar her zaman zirvede yer almıştır. Fakat renkli kıyafetler giymeyi seven bayanların tercih ettiği markaların başında Miu Miu markası gelmekte. Renkli camlar, renkli çerçeveler ile, her kıyafetinize uyum sağlayacak gözlükleri bulmanız mümkün.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi