26 Ağustos 2011 Cuma

Flo `dan yarı yarıya indirim kampanyası

Daha çok ayakkabı ürünlerindeki çeşitliliği ve uygun fiyatları ile ülkemizin alışverişte en çok tercih edilen firmalarından birisi olmaya devam eden Flo, her keseye uygun marka ve modellere mağazalarında yer vermekte. Türkiye`nin bir çok il ve ilçesinde ki mağazalarına her geçen gün yenilerini ekleyen Flo`da, ayakkabı haricinde çanta gibi en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlar ve çeşitli tekstil ürünlerine de yer verilmekte. Üstelik %50 ye varan indirim seçenekleri ile kaliteyi daha uygun fiyatlarda müşterilerine sunuyor.
Her giyim tarzına ve her mevsime uygun bay, bayan ve çocuklar için spor, klasik ve gündelik son moda ayakkabı modelleri, ayrıca eşofman takımları, tişörtler ve çantalar Flo`dan alışveriş yapmayı düşünenleri bekliyor. Bu indirim dahilindeki 14.99 Tl lik bazı ürünleri 9,99 TL ye, 49.99 liralık ürünleri ise 29,99 liraya alma imkanına sahipsiniz. İndirimli bazı ürünler ve fiyatları şu şekilde:
Bay - bayan tişört çeşitleri  

Flo erkek çocuğu spor ayakkabı modelleri ve fiyatları 

Erkek gündelik ayakkabı çeşitleri 

Flo erkek spor ayakkabı modelleri 

Flo kadın çantası marka ve modelleri 

Flo bay-bayan eşofman alt ve üst modelleri 

Flo klasik erkek deri ayakkabı modelleri 

Flo Gündelik kadın ayakkabı modelleri 

Flo kadın spor ayakkabı modelleri 

Flo kız çocuk ayakkabı markaları ve modelleri

Bayram alışverişi yapanlar, Flo`da ki bu fırsatı kaçırmayın. Ayrıca Flo`nun online alışveriş sitesinden çok daha fazla ürüne göz atabilir ve satın alabilirsiniz. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi