8 Ağustos 2011 Pazartesi

2012 Victoria Beckham, Diesel ve Benetton Kış Sezonu Koleksiyonları

2012 yılı için ünlü markaların moda tasarımcıları tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Bugün sizlerle Victoria Beckham, Benetton ve Diesel'in 2012 koleksiyonları hakkında bilgiler vereceğiz. 
2012 Victoria Beckham Kış Koleksiyonu
Eşi David Beckham dolayısıyla tüm dünyanın yakından tanıdığı Victoria Beckham, aslında tam bir moda ikonu. Giydiği kıyafetler, moda dünyasında yakından takip ediliyor. Victoria Beckham ‘da bu sebeple, kendi adına çanta markası çıkardı. Oldukça talep gören marka, 2012 Kış kreasyonlarını görücüye çıkardı. Genel olarak mat renkler kullanılan çantalar, gözü yormayan ve kullanışlı olmasıyla dikkat çekiyor. Bu çanta modellerinden bir kaç örneğe aşağıdan bakabilirsiniz.


2012 Diesel Kış Koleksiyonu
Diesel her yıl olduğu gibi bu yılda, kışkırtıcı ve baştan çıkarıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kadınlarda dişiliği ön plana çıkaran Diesel, erkeklerde asiliği vurguluyor. Jean denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Diesel, 2012 Kışı için, kadınlarda dar kesim, erkeklerde düşük bel tasarımlarıyla öne çıkıyor.


2012 Benetton Kış Koleksiyonu
Benetton, her yıl olduğu gibi bu yılda, tasarımlarında canlı renkleri tercih etti. Saks mavisi ve sarı renklerin öne çıktığı modellerde, spor kıyafetler dikkat çekti. Şıklığı ve sempatikliği ön planda tutan Benetton, bu kışta istediği satış rakamlarına ulaşacak gibi görünüyor.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi