11 Ağustos 2011 Perşembe

2012 İlkbahar Yaz Modası

2012 Yaz Modası
2011 yılında olduğu gibi 2012 yılında da, dantel kavramını sık sık kullanmışlar modacılar. Yaz mevsiminde, havalarında aşırı sıcak olması, modacıların dantel kıyafetlere yönelmesine sebep olmuş gibi görünüyor.
Özellikle tuniklerde kullanılan dantel, farklı kombinasyonlarda sunuluyor. Omuz, sırt, göğüs, kollar gibi tuniklerin farklı alanlarında kullanılan dantel, kıyafete yepyeni bir görüntü katıyor.

Bu yıl renkli pantolonlar moda olacak. Sarı, yeşil, mavi, kırmızı gibi renkler, günlük hayatta sıklıkla tercih edilen, dar kesim kot pantolonlarla birleşince, cıvıl cıvıl bir görüntü ortaya çıkıyor.

Tuniglerinizi giydiniz. Sıra geldi çanta seçimine. Bu yıl hasır çantalar oldukça moda olacağa benziyor. Özellikle plajlarda çok fazla tercih edilen hasır çantalar, geniş yapısıyla aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Hasır, sadece çantalarda çıkmıyor karşımıza. Aynı zamanda şapkalara da ayrı bir hava katmış. Hasır şapkalar, gerek görselliğiyle, gerekse güneşten korumasıyla, 2012 yazına renk katacak aksesuarlardan biri olacak.Ayakkabı olarak bu senenin trendi, rugan ayakkabı olacak gibi görünüyor. Göz alıcı parlaklığıyla, bakışları üzerinizde hissedeceksiniz.


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi