7 Ağustos 2011 Pazar

2012 Dolce & Gabbana , Christian Dior Kış Sezonu Koleksiyonları

Ünlü lüks giyim markalarının 2012 yılı kış sezonu için hazırlamış oldukları veya hazırlayacakları koleksiyonların tanıtımlarına Dolce & Gabbana,  Christian Dior ve  Oscar de la Renta ile devam ediyoruz..
2012 Dolce & Gabbana Kış koleksiyonu

Dolce & Gabbana 2012 Kış sezonu için koyu renkleri tercih etti. Siyah ve koyu füme renkleri kullanılan kreasyonlarda, puantiyeli kumaş tercih edilmiş. Bilindiği gibi, Puantiyeli kumaşlar, yuvarlak hatlara sahip olduğundan, giyen kişiyi olduğundan daha kilolu gösterebilir. Bu yüzden, kilo sorunu olan bayanların pek tercih edeceğini düşünmüyoruz. Genelde dar kesim uzun etek ve bol pantolon tercih eden Dolce & Gabbana, 2012 Kışı için hazır olduğunu gösterdi.

2012 Christian Dior Kış Koleksiyonu

Christian Dior, her zaman bir kadını zarif gösteren tasarımlarıyla tanınıyor. Oldukça fantastik kreasyonlar yaratan Christian Dior, 2012 Kış’ına bomba gibi tasarımlarla girecek. Genel olarak pastel renkleri tercih eden Christian Dior, bu senede dişiliği ön plana çıkaran kreasyonlarla adından söz ettirecek gibi görünüyor.

2012 Oscar de la Renta Koleksiyonu

Şık görünmekten hoşlanıyorsanız, elbiseniz hazırsa ve zarif bir ayakkabıya ihtiyacınız varsa, Oscar de la Renta mağazasını ziyaret etme vaktiniz gelmiş demektir. 2012 Kışı için, yüksek topuklu ve taşlı ayakkabıları tercih eden Oscar de la Renta, davetler için tercih edebileceğiniz bir marka olma özelliğini bu senede koruyor.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi