7 Ağustos 2011 Pazar

2012 Colin`s Kreasyonları

2012 Colin’s Kreasyonları

Colin’s Türkiye ‘ye ayrı bir önem veriyor. Dünya genelinde bulunan 570 mağazasının 190 tanesi ülkemizde faaliyet gösteriyor. Bu da, Colin’s ürünlerini tüm dünya ile aynı anda görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz anlamına geliyor.

Colin’s, gerek kalite gerekse tasarım anlamında, rakiplerine oranla bir adım önde gidiyor. Her yıl kendi çizgisi dahilinde, farklı desenlerle karşımıza çıkıyor. Özellikle gençlerin tercih ettiği bir marka olan Colin’s, müşterilerinin karşısına üç yeni tema ile çıkıyor.

İlki, asi gençlerin kendilerini ifade ettiği müzik dalı olan “ Rock&Roll “ ‘dan esinlenerek, deri etek ve deri pantolon, kısa ceket ve yelekler, Colin’s markasının bu seneki iddialı modellerinden. Kadınlarda dişiliği, erkeklerde agresifliği ön plana çıkarıyor.

“ Campus Britannica “ modelinde ise, okul hayatından esinlenilmiş. Örme ve trikolardan oluşan üst giysiler, ekose gömlekler ve rahat kesimli jean pantolonlar bulunuyor.

Colin’s ‘in son tasarımı ise, parti kızlarının vazgeçemeyeceği “ Glamorous Girl “ modeli. Dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanan, radikal olmayı seven kızların tercih ettiği bu model, kürkülü yelek ve aksesuarların, pırıltılı ve parlak kumaşlarla kombine edilerek gösterişli bir hava yaratmasıyla dikkat çekiyor.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi