24 Haziran 2011 Cuma

2011 yaz sezonunda ünlülerin mayo ve bikini tercihleri

Yaz sezonun gelmesiyle birlikte, ilgiyle izlenen çoğu dizi ve program sezon finaliyle tatile girdi. Bir çok ünlü sanatçı bu fırsatı değerlendirmek için tatillerini yurt dışındaki sahillerde veya Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki plajlarda geçirmekte. Tabi ki bu sahillerin en önemlilerinden birisi ünlülerin en çok rağbet ettiği Bodrum plajları. Bir çok ünlü şarkıcı, dizi ve film oyuncusu bu sıcak havaları sahillere akın ederek geçirmekte. Ünlüler bu yaz düz renklerin yanı sıra rengarenk desenli bikini ve mayoları tercih ediyor. Bu konumuzda, ünlülerin 2011 yılı yaz sezonun ilk aylarındaki mayo ve bikini seçimlerini merak edenler için, tatilde Bodrum'u tercih eden ünlülerin mayolu ve bikinili resimlerini paylaşıyoruz.

Renkli bir bikini seçimi yapan Demet Akalın'ın kız arkadaşlarıyla birlikte geldiği Bodrum tatilinden bir kare.

Bodrum'da mutlu bir birliktelik yaşadığı sevgilisinden ayrı tatil yapan Ebru Akel. Ebru'nun bikini seçimlerinden bir örnek. Üstü çizgili ve altı kalp desenli bikini. 

Her yıl olduğu gibi yine Bodrum'u tercih eden Ebru Şallı Tan, bu senede Bodrum'daki evinde ailesiyle birlikte tatil yapmakta. Ebru Şallı'da renkli bikini tercihi yapan ünlülerden.

2011 'de tatilini Bodrum'da yapmayı tercih eden bir başka ünlüde Pınar Altuğ Atacan. Sevgilisi ve çocuklarıyla tatilin keyfini Bodrum'da doyasıya yaşıyorlar.

Usta Oyuncu Cihan Ünal'ın güzel kızı Irmak Ünal'da, Bodrum'u tercih eden bir başka ünlü bayan. Irmak bikini seçimlerden birisi. Düz siyah bikini.
   

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi