17 Mayıs 2011 Salı

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu`nun Giyim Tarzı

Kenan İmirzalıoğlu genel olarak hep zengin rollerinde ve ağır abi rollerinde bulunmuştur. Doğal olarak da bu rollerin gereği olarak ağır ve şık bir giyim tarzına sahiptir. Hemen hemen her dizisinde siyah ve tonlarını tercih eden Kenan İmirzalıoğlu gerçekten bu renkleri üzerinde çok iyi taşımaktadır.
Kenan İmirzalıoğlu normal hayatında sportif tarzda bir giyime sahip olan biridir. Bakıldığı zaman kot, t-shirt, spor ayakkabı ya da giyimini tamamlayan ayakkabılar tercih ettiği görülmektedir. Lakin bazen gene takım elbise tarzında giyimlerinin olduğu görülmektedir. Lakin Kenan İmirzalıoğlu oynadığı rollerin gereğince bir çok insanın gözünde takım elbiseli olarak bilinmektedir. İlk olarak en çok tartışılan Ezel dizisinden yola çıkacak olur isek; genel olarak yakasının ilk 2-3 düğmesi açık gömlek, üstüne onu tamamlayan bir ceket ve kumaş bir pantolon giydiğini görmekteyiz. Bu giyimini ise rugan siyah ayakkabılar ile tamamlayan Ezel ciddi anlamda yakışıklı bir görüntü sunmaktadır. Ayrıca genel olarak giydiği kıyafetleri ise; saat ve benzeri aksesuarlar ile tamamlayan Ezel sade ve şık bir görüntüye sahiptir. 
Bazen de giydiği gömlekleri kravat ya da atkı gibi aksesuarlar ile tamamlayan ezel ciddi anlamda bir çok kişi tarafından şık bulunmaktadır. Kısacası; dizilerde gömlek, pantolon ve ceket üçlemesini kullanan Kenan İmirzalıoğlu; normal hayatta ise daha sportif ve rahat bir giyim tarzını tercih etmektedir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi