17 Mayıs 2011 Salı

Ünlü sinema yıldızı Bred Pitt ve Günlük Giyimi

Dünya üzerinde hemen herkesin tanıdığı bir oyuncu olan Brad Pitt bir çok çeşitli konuda medyaya yansımakta olan biridir. Ayrıca çok yakışıklı olması nedeni ile de sadece bu nedenle giyimini takip eden bir çok hayranı vardır ki giyim tarzı konusunda kendi tarzını oluşturmuş durumdadır. 
Brad Pitt her şeyden önce sahip olduğu sarışın ten ve saçlar ile tatlı bir görüntüye sahiptir. Bu görüntüsünü ise uzun ve hafif dikili saçları ile birlikte giydiği kıyafetler ile süslemektedir. Brad Pitt'de diğer bir çok oyuncu gibi rol aldığı oyunların durumuna göre giyim tarzına sahip olmaktadır. Normal yaşantısı içerisinde genel olarak kot ve t-shirt şeklinde bir giyim tarzı olan Brad Pitt aldığı bir çok rol içerisinde ise takım elbise giymiştir. Giydiği takım elbiseleri ise bir adet papyon ile sürekli olarak bütünleştirmiştir. Genel olarak pek fazla takım elbise ile birlikte kravat takmayan Brad Pitt bir çok filimde ise kumaş pantolon üstüne gömlek ve gömleğin ilk 2-3 düğmesi açık bir biçimde bir giyim tarzına sahiptir. Kısacası Brad Pitt diğer bir çok oyuncu gibi normal yaşantısında kaliteli, sade ve doğal bir giyime sahip olan bir oyuncudur. 
Bunun dışında ise; genel olarak girdiği rollere göre hareket eden bir oyuncudur. Temelde sahip olduğu fiziksel özellikleri ile bir çok giyim tarzını rahatlık ile kaldırmaktadır. Ayrıca Brad Pitt hemen her giyim tarzında mutlaka uygun bir gözlük tercih etmektedir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi