17 Mayıs 2011 Salı

Türkiye'nin Megastarı Tarkan ve Giyimi

Tarkan; Türkiye içerisinde bilinen en iyi pop sanatçılarından biridir. Hatta o bir mega stardır. Bütün bunların yanı sıra bir de Avrupa'ya açılmış bir sanatçımızdır. Bütün bu özellikleri ile de giyim tarzı her zaman konu olmakta ve dikkat ile takip edilmektedir.
Temel olarak Tarkan'ın giyim tarzına bakacak olur isek, her zaman saç ve ayakkabıya kadar çılgın bir biçimde moda oluşturduğunu görmekteyiz. Diğer bir çok sanatçıya göre sade ve şık hedefli değil de genel olarak değişik, sıra dışı bir giyim tarzı ortaya koymaya çalışmaktadır. Ayrıca, Tarkan genel olarak nasıl bir giyim tarzına sahip olursa olsun sürekli olarak hayranları ve takipçileri tarafından taklit edilmektedir. Tarkan gerek sahnelerde gerek normal yaşantısında her şeyden önce sportif bir giyim tarzına önem vermektedir. Saçları ise genelde uzun ve dik bir biçimde taranan Tarkan, son dönemlerde ise saçlarını bayağı bir kısaltarak bu açıdan daha farklı bir tarz seçmiştir. Lakin saçlarını kestirmesi, kot, T-shirt ve deri ceket şeklinde tamamlanan giyim tarzına fazlası ile uyum sağlamaktadır. 

Yani Tarkan'ın giyim tarzı temelinde şık ve sade birim giyim tarzıdır. Lakin sürekli olarak kot pantolon tercih etmekte ve üzerine t-shirt, gömlek giyerek bu giyim tarzını tamamlamaktadır. Ayrıca koluna taktığı çeşitli saat ya da bilezikler ile de bu giyim tarzına ek takviye olmaktadır.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi