9 Mayıs 2011 Pazartesi

Tergan`ın 2011 yaz koleksiyonu giysi ve aksesuar modelleri

2011 Yaz sezonunda romantik ve nostaljik bir koleksiyonla karşımıza çıkan Tergan, tasarımlarında somon, beyaz, tozpembe, krem gibi renkleri kullanmış.Sade renklerin haricinde ise kırmızı, lacivert ve metalik renklerde koleksiyonu süslüyor. Bu güzel koleksiyonun büyük bir kısmı lazer baskılı süet ve nubuk ürünlerden oluşmaktadır.

Tergan'ın, ayakkabı ve çanta tasarımlarındaki süper detaylar, nostaljik ve romantik bir havayı günümüze getiriyor.Tergan 2011 koleksiyonundaki, fiyonklu babetler, taşlı modeller, bantlı sivri topuklu kafes stilettolar, kalın platform topuklar ve metalik renk spor ayakkabı modelleri bayanların bu koleksiyonda dikkat çekeceği detaylar

Tergan'ın 2011 yaz sezonu koleksiyonunda erkekler çok karizma olacak.

Daha çok deri çanta ve ayakkabı üretimi ile kalitesini kanıtlamış olan Tergan, erkekler için üretmiş olduğu klasik tarzların dışında trend ve modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Erkekler bu birbirinden çık elbiseler ile ister klasik isterse sportif tarzda giyinebilme tercihine sahipler. Tergan erkek koleksiyonunu da, kadın koleksiyonunda olduğu gibi nubuk ve süet ürünler süslüyor. Bu yaz sezonu deri çeşitleri ve dikiş detayları ile oldukça iddialı olan Tergan, bilinen stilleri, yeni sezon trendleriyle birleştiriyor.


Tergan yeni sezon ürünleri oldukça iddialı.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi