18 Mayıs 2011 Çarşamba

Sempatik oyuncu Sinem Kobal ve Giyim Tarzı

Sinem Kobal; genç kızlar için giyim konusunda idol alınan temel oyuncuların başında yer almaktadır. Özellikle genç kızlara yönelik gençlik dizilerinde yer aldığı için ve çeşitli bir biçimde modaya uygun giyindiği için bir çok kişi tarafından takip edilmekte olan bir giyim tarzına sahiptir.

Öncelikle Küçük Sırlar dizisine girmeden Sinem Kobal hakkında temel giyim tarzından bahsetmekte fayda var. Sinem Kobal normal yaşamında ne sade, ne de spor tarzında temel bir oturmuş giyim tarzına sahip değildir. Günlük yaşantısı içerisinde ne klasik ne de spor olan ve daha doğal olan bir giyim tarzına sahiptir. Örneğin; uzun dar paça pantolonlar, çizmeler, t-shirtler gibi giyim tarzı araçları ile şıklığını tamamlamaktadır. Ayrıca Sinem Kobal giyim konusunda her zaman uygun renk tonlarını tercih etmekte olan ve asla renklerin zıtlığını kullanmayan bir giyim tarzına sahiptir. Ayrıca zaten sahip olduğu fiziği nedeni ile hemen hemen giydiği her şey çok rahat bir biçimde yakışmaktadır. Dizilere bakacak olur isek son olarak oynadığı ve oynamaya devam ettiği Küçük Sırlar dizisinde tamamen cüretkar ve pahalı kıyafetler tercih edilmektedir. 
Sinem Kobal Küçük Sırlar dizisinde mutlaka makyajı kıvamında yapan ve giydiği her elbiseye çanta gibi eklemeler ile destek olan bir giyim tarzına sahiptir. Kısacası; Sinem Kobal normal hayatında sade ve doğal giyinen, dizilerde ise aşırı pahalı ve modaya uygun giyinen biridir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi