17 Mayıs 2011 Salı

Güzel oyuncu Hazal Kaya`nın Giyim Tarzı

Hazal Kaya genel olarak yaşından dolayı özellikle sade ve genç bir giyim tarzına sahip biri olarak ekranlara yansımaktadır. Lakin girdiği rollere göre bazen bambaşka giyim tarzları içerisinde Hazal Kaya'yı görmek mümkün durumdadır.
Eğer normal yaşantısında ekranlara yansıyan Hazal Kaya'ya bakacak olursak tamamen doğal ve sade bir giyim tarzı olduğunu görmekteyiz. Lakin bu durum oynadığı rollerde biraz daha farklı olarak bizlere yansımaktadır. Örneğin; Genco adlı dizide oynarken tamamen çılgın ve rock müzik dinleyen bir görünümü olduğu için. Siyah ağırlı bir giyim tarzı vardı. Genco dizisinde tamamen siyah bir giyinim, genel olarak kot ve t-shirt ve ağır koyu bir makyaj ile izleyicilerin karşına çıkan Hazal Kaya daha sonra Aşk-ı Memnu dizisinden daha farklı bir halde ekranlara çıkmıştır. Bu dizi de ise zengin bir ailenin masum kızı olarak gayet şık ve sade elbiseler tercih eden Hazal Kaya güzelliğini biraz daha ortaya çıkarmıştır. Son olarak ise Adını Feriha Koydum dizisinde yer alan Hazal Kaya bu dizi de ise rolü gereği daha ucuz ve daha sade giysiler tercih etmektedir. 
Genel olarak kot tarzı, t-shirt tarzı bir giyime sahip olan Hazal Kaya bazı sahnelerde ise çok şık giyindiği görülmektedir. Genel olarak üzerine aldığı parka ve atkı ile giydiklerini tamamlayan Hazal Kaya bu dizi de de en doğal hali ile ekranlara yansımaktadır.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi