18 Mayıs 2011 Çarşamba

Güzel Aktris Nurgül Yeşilçay ve Tarzı

Nurgül Yeşilçay, Türkiye içerisinde en çok tanınan sanatçılardan, daha doğrusu oyunculardan biridir. Özellikle oynadığı sinema filmleri ve rol aldığı tüm diziler izlenen ve tutulan projeler olduğu için giyim tarzıda onu yakından takip edenler için bir tarz olmuştur.
Nurgül Yeşilçay'da diğer bir çok oyuncu gibi, her şeyden önce rol aldığı dizilere göre giyim şekline dikkat etmekte olan bir oyuncudur. Ayrıca, genel olarak baktığımızda cürretkar kıyafetlerin tercih edildiğini çok rahat bir biçimde görebiliriz. Nurgül Yeşilçay normal yaşantısında ise; yani diziler ve sinema filmleri dışında ise gayet şık ve doğal bir biçimde giyinmektedir. Tamamen sadelikten yana bir giyim tarzı olmasa da normal hayatı içerisinde çok da aşırı derece de süslü bir giyim tarzu yoktur. Ayrıca Kot, T-Shirt gibi seçimler yerine daha ağır ve olgun elbise tarzı, ya da mini tarzı kıyafetleri günlük yaşamında seçmektedir. Giyimine göre taktığı çeşitli aksesuarlar ile güzelliğini biraz daha yansıtmaktadır. Nurgül Yeşilçay makyaj konusunda ise genellikle ne sade ne fazla abartılı olmayacak şekilde bir makyaj tercih etmektedir. Katıldığı gecelerde ise mini elbiseler ve şık bir çanta ile tamamlanmış bir giyim tarzı tercih ettiği görülmektedir.
Kısacası; Nurgül Yeşilçay normal yaşantısında sade ve doğal giyinen fakat genelde bulunduğu ortama ve aldığı role göre giyinen, giyindiğini de rahat bir biçimde üstüne yakıştıran bir tarza sahiptir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi