1 Mayıs 2011 Pazar

Çizgili desenler 2011 yaz sezonunda da moda


Geçtiğimiz son 2 yıldan itibaren modası geçmeyen ve bu yılda moda olan çizgiler, bu yaz sezonunda sadece kıyafetlerde değil, şapkalardan ayakkabılara kadar, bir çok aksesuarda da yer alacak.

Çizgili stillere ilgi duyan moda severler bu sezon da kendileri için güzel ürünler bulabilecekler. Ünlü giyim markalarının tasarımlarına bakıldığında, lacivert ve beyaz renk paletleriyle ortaya çıkan dominant çizgilerden oluşan ürünler, yazın çok fazla gözlerinize takılacak gibi.
Çizgilerin yeniden hakim olduğu bu moda akımında, ince boyuna ve enine çizgiler kadar kalın çizgilerden oluşan modellerde etkili olacak. Çizgiler özellikle bu sene sadece pantolon, tişört ve etek gibi elbiselerde değil, ayakkabı, şapka, kemer vb. aksesuarlarda da oldukça fazla kullanılacak.
Ayrıca yine bu seneye özel olarak çizgiler, sadece tek renklerle ve bilinen desenlerle değil, değişik desenlerle ve renk tonlarıyla da beraber kullanılıyor. Örnek verecek olursak yeniden gözde olan çiçek desenleriyle birlikte. Bu sene sıradan bir giyim tarzından çıkıp, farklı ve göz alıcı bir giyim tarzına bürünmek için bu çeşitli desenlerle birlikte kullanılmış çizgili ürünleri tercih ederek harika kombinasyonlar yapabilirsiniz. Örnek resimlere aşağıdan bakabilirsiniz..
0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi