16 Mayıs 2011 Pazartesi

Beren Saat Dizileri ve Giyim Tarzı

Beren Saat özellikle oynadığı dizilerde halkın dikkatini ve ilgisini her yönden çeken bir oyuncu. Sahip olduğu ve dikkat çektiği özelliklerden en temeli genel olarak giyim tarzı olmaktadır. Oynadığı rollerde giydiği her şey genel olarak ülke de yankı bulmakta ve ona benzer ürünler satılmaktadır.

Dilerseniz öncelik ile Beren Saat'in giyim tarzını bir kaç dizi ile örnekleyelim. İlk olarak Aşk-ı Memnu dizisinden yola çıkmak yararlı olacaktır. Her şeyden önce bu dizide ki rolü gereği sürekli olarak pahalı, süslü ve şık kıyafetler tercih edilmektedir. Beren Saat sahip olduğu masum güzelliğini düzleştirilmiş saçları ile bir adım daha öne çıkarmıştır bu dizide. Ayrıca dizi içerisinde giydiği her kıyafeti; şık ve pahalı birer aksesuar ile tamamlayan Saat bu şekilde de ufak bir moda yaratmıştır. Genel olarak cürretkar kıyafetleri tercih eden Bihter (Beren Saat) kısa elbiseler giymeyi bu dizi de tercih etmiştir. Ayrıca genel olarak açık renk tonlarını tercih eden beren saat bu giyimine bir de açık tonlarda ki hafif makyajı ekleyince, gerçekten çok şık bir görüntü oluşmasına neden oluyor. Ayrıca bazen sportif giyimler içerisinde de bulunan Bihter (Beren Saat) Bu konuda ise eşofman altı ve üzerine sade bir bluz giymeyi tercih etmektedir. 
Beren Saat'in diğer bir dizisi olan, Fatmagül'ün Suçu Ne'de ise genel olarak rolü gereği sade ve pek fazla caf caflı olmayan bir giyim içerisindedir. Lakin bu şekilde de doğal bir giyim içerisindedir ve çok hoştur.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi