18 Mayıs 2011 Çarşamba

2011`da Genç kızların modası

Her geçen yıl, yepyeni bir moda akımı ve yeni trendler getirmektedir. Özellikle genç kızlar arasında sürekli olarak bir moda yarışı vardır. Her yeni yıl, özel olarak yeni giysiler ve yepyeni bir moda anlamına gelmektedir. Tabi ki sadece genç kızlar değil, her kadın bu duruma ayak uydurmaya çalışır.

Sürekli olarak gelişen dünya ve teknoloji ile birlikte görüyoruz ki 2011 yılı içerisinde daha sıradan ve daha rahat bir giyim tarzı benimsenmiş durumdadır. 2011 yılı içerisinde alışılmışın dışında bir moda türü insanlar tarafından kabul görmüş durumdadır. Örneğin dar ve renkli pantalonlar çok moda durumdadır. Ayrıca bu pantolların üzerine çeşitli özel desenler yapılmaktadır ki bambaşka ve çok doğal bir görüntü sunmaktadır. Bu durum genel olarak alışılmış bir durum olmasa da genç kızlar tarafından çok tercih edilmekte olan bir durum haline gelmiştir. Pantolon üstüne ise hafif bir T-Shirt ve deri gibi ceketler çok uygun durumdadır. Yani pantolon ve üzerine giyilecek bir T-Shirt öncelik ile güzel bir ceket ile süslenmelidir. Daha sonra ise kalın camlı gözlükler sayesinde giysiler isteğe göre tamamlanabiliyor.

Ayrıca ayakkabı olarak ise çeşitli desen ve modellerde özel işlenmiş ve kalın topuklu ayakkabılar uygun durumdadır. Saç olarak ise genel olarak kabartılmış ve aşırı düz saçlar 2011 yılı içerisinde kızların tercihi olarak görülmektedir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi