20 Mayıs 2011 Cuma

2011 Yaz Sezonu Trend Renkler ve Desenler

Her yıl, yaz sezonu döneminde yeni renkler ve desenler mutlaka trend olmaktadır. Bu trendlere göre plajlarda giyilen bikini ve mayolar, gece hayatlarında tercih edilen kıyafetler ve kişilerin giydiği tüm aksesuarlar şekillenmektedir. Kısacası renk ve desen trendleri o yaz ne ise her şey buna göre üretilir.

2011 Yılı yazı içerisinde şunu kesin olarak söyleyebiliriz ki çok çeşitli renklerin ve desenlerin olduğu cıvıl cıvıl bir yaz geçireceğiz. Ayrıca 2011 yazı içerisinde ki renk ve desen trendlerine bakıldığında kimisinin çok şık ve cıvıl cıvıl olduğu görülmekte. Kimisinin ise '' köyden indim şehre '' havasında olduğu görülmekte. Ama her ne olursa olsun bu yaz itibari ile trend olan renkler ve desenler sayesinde cıvıl cıvıl bir yaz geçireceğimiz ortada. Peki genel olarak nasıl desenler trend olacak? Marilyn Monroe'dan, çiçeklere, ufak kutulara, yuvarlak desenlere, ok işaretlerine, sert fırçalara, soyut görsellere ve daha bir çok desenlere yaslamak mümkün olacak. Desenler arasında ki bu çeşitliliğin en temel amacı; çokluk, bolluk ve bereket kavramları ile açıklanmaktadır. Bu yaz sezonu içerisinde en çok göze çarpacak desenlerden biri çiçek deseni olacaktır.

Küçük çiçek desenlerinden papatya desenlerine kadar bir çok çiçekli, böcekli giyim tarzı görmek mümkün olacaktır. Ayrıca renk konusunda ise hemen her türlü açık renk çeşidi bu yazın trendleri arasında yer almaktadır ve çizgili kıyafetler ile renklerin bütünleşmesi sizleri etkileyecektir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi