22 Şubat 2011 Salı

2011 İstanbul Alışveriş Festivali ve Kampanyalar 18 Mart'ta

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İstanbul Valiliği kontrolünde, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle yapılacak olan festivali, BMD, AYD ve AMPD organize edecek. 2011 yılı 18 Mart'ta start alacak olan bu şölende, mağazalar müşterilerine özel kampanyalar sunacaklar. Festivalde AVM'ler ve cadde mağazaları gece saat 23.00'e kadar kapanmayacak. Ayrıca her Cumartesi günü İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından 2 AVM, gece 02.00'e kadar, 9 Nisan'da da bütün AVM'ler ve cadde mağazaları saat 24.00'e kadar müşterilerini bekleyecek.

İstanbul Shopping Fest, bu organizasyonda İstanbul'u alışverişin dışında bir eğlence merkezi haline getirmeyi hedefliyor. Sloganı, "40 gün 40 gece alışveriş ve eğlence" olan festival, 18 Mart ile 26 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Festivalin açılışında birbirinden güzel etkinliklerin düzenleneceği de belirtiliyor. Ayrıca mağazalar özel indirimleri dışında ek indirimler de yapacaklar.

Eğlence ve alışveriş adına düzenlenen bu güzel etkinlik, yeni modayı, trendleri, markaları ve mağazaların indirimlerini takip eden bay bayan herkesin ilgisini çekecek gibi. Herkese bol eğlenceler ve iyi alışverişler diliyoruz.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi