13 Ocak 2011 Perşembe

Nike Erkek ve Bayan Kışlık Bot Modelleri + Fiyatları

Sportif giyimin tartışmasız en iyi markalarından birisi olan Nike, kışlık bot ve çizme tasarımlarında da kendisine has sportif çizgisinden kopmayarak üretimlerini yapıyor. Spor giyim; bir çok kişi için yaz kış demeden 4 mevsim tercih edilen bir tutkudur. Spor ayakkabıda kalitenin adı Nike'n, 2011 yılı kataloğunda ve online mağazalarında harika modellerde bay ve bayan botlar çeşitleri yer almakta. Bu botlar, spor mont ve kabanlarına bot uyduramayanlar için biçilmiş kaftan. Kışın yağmurda ve karda ayaklarınızı sıcak tutmak için tasarlanmış bu spor botların, yazlık spor ayakkabı modellerine yakın stilde olanları da mevcut. Erkeklerin ve kadınların seçim yapmakta zorlanacakları bu şık botların fiyatlarıyla birlikte resimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Nike Erkek Bot-Çizme Modelleri:  
Nike Bayan Bot ve Çizme Çeşitleri:

3 yorum :

Adsız dedi ki...

Nike denilince akla direk yaz geliyor sanki, ama öle değil işte. Ben nike'n bu kışlık botunu kullanıyorum. Çok iyi bence. Tavsiye ederim.. Nede olsa Nike ..

taner dedi ki...

nıke garantili ürünleri satarken bi sorun olduğunda değiştiriyoruz diyorlar ama sorun olduğunda da kullanıcı hatası deyip geçiştiriyorlar ben kesinlikle bundan sonra kullanmayacağım ve tanıdığım kişilere de kötülüyorum burdan da sesimi duyurmak istedim yerel gazetelere bile veremyi düşünüyorum

Giyim Modası dedi ki...

Öncelikle biz burada Nike satışı yapan bir firma değiliz. Sadece bir çok firma olduğu gibi Nike ürünlerinide tanıtan ve fiyatları hakkında fikir veren bir bloğuz. Bizim amacımız satış olmadığı için, sizlerin sesini buradan duyurmasıda bizim için sıkıntı değil. Ama şunu bilmelisinizki, Nike tartışmasız dünyanın en iyi spor markalarından birisi.

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi