6 Eylül 2010 Pazartesi

Nike Spor Sutyenleri

Dünyaca ünlü bir çok bayan sporcu, hem rahatlık hem de şıklık bakımından giyimdeki seçimini Nike'dan yana yapmakta. Ünlü bir çok tenisci, yüzücü, basketbolcu, voleybolcu vb. sporları yapan bayan sporcular, yapmış oldukları antremanlarda genelde Nike'n üretmiş olduğu, vücudun şeklini alan ve seksi bir görünüm veren sutyenleri tercih etmekte. Bu sutyenlerin bir kaçını aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

Çapraz Eğitmen: Vücudun şeklini alan yapısı ve şık arka çapraz tasarımı ile bu hafif destek sutyeni, Monyca'nın spor salonunda yaptığı gibi düşük yoğunluklu antremanlar için harika.


Gelmiş geçmiş en iyi spor sutyeni: Yoğun antremanlar için tasarlanmış olan bu sutyen, vücudu sarar ve kaşındırmaz. Nike'n en çok yönlü olan spor sutyeni.

Dikişsiz ve uzun: Her türlü vücut şekline uyum sağlayan ve sürtünmeyi en aza indiren dikişsiz uzun tasarımlı spor sutyeni.

Profesyonelliğe geçin: Nike pro sutyenin yapamayacağı neredeyse hiç bir şey yok. Renk yelpazesi geniş olan bu sutyenlerin herhangi rengi size mutlaka uyum sağlayacaktır.


   Öyle olacak ki sporcu bayanlar Nike`dan vazgeçemiyorlar. Çoğu bayan bu ürünleri tercih ediyor. Hem kalitesi hem rahatlığı onları bu seçimi yapmak için zorluyor aslında. Üstelik çeşitlerinin çok olması da  onlara seçim kolaylığı sağlıyor. Katalog resimlerinde sadece bir kaç modele ait fotoğrafları görebilirsiniz. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi