20 Eylül 2010 Pazartesi

Kıvanç Tatlıtuğ`nun giyim tarzı

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuk ve mankenlik performansı ile birçok hayranı olan ünlülerimizden. Oynadığı dizilerde genelde genç ve sportif karakterleri canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ, gerçek hayatında da benzer bir yaşama sahip. Dizi setlerinde karakter gereği genelde sportif giyim tarzına sahip olan Kıvanç Tatlıtuğ’un, 2010 yılında ki kıyafetlerini gördükçe gerçek yaşamında da sportif bir trende sahip olduğunu görüyoruz. Özel davetler ve geceler hariç her zaman sportif ve rahat trikolar içinde gördüğümüz Kıvanç Tatlıtuğ’un bu tip kıyafetler giymesinde şekilli bir vücuda sahip olmasının da önemli bir payı var. Mankenlikten geldiği için vücut yapısı olarak sportif giyinmeye zaten çok yakın. Özel hayatında objektiflere yakalandığında üstünde çoğunlukla bir jean ve t-shirt tarzı bir kıyafet ya da sportif bir eşofman takımı tarzı kıyafetler bulunuyor. Özel günlerde daha takım şeklinde giyinen Kıvanç’ın önemli miktarda da kıyafet sponsorları var. Özellikle dizilerden sağladığı şöhreti sayesinde bir çok hayrana sahip olan Kıvanç’a bazı triko firmaları ve trend mağazaları özel olarak sponsor oldu. Bunların çoğu da spor trend firmaları.
Her ne kadar bir manken olsa da Kıvanç Tatlıtuğ bir erkek olduğundan aslında çok da fazla kıyafet seçme şansı yok. Ayrıca bayanlar gibi kıyafetlerini aksesuarlarla tamamlama şansı olmadığından, o da bütün yılı spor kıyafetler içinde geçirerek dizilerden arta kalan zamanlarını rahat kıyafetlerle geçirmek istemiş olabilir.

Yakışıklı sanatçı Kıvanç, son dizisiylede bir çok kişiyi ekrana kilitledi. Dizide Kıvaç`ın giyim tarzı tamda canlandırdığı role uygun. Üzerine giydiği gömlekler vücuduna cuk diye oturmuş diyebiliriz. Aşağıdan dizideki bir kaç sahnenin resmine bakabilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi