19 Eylül 2010 Pazar

Angelina Jolie'nin giyim tarzı

Katıldığı her davette şıklığı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen Angelina Jolie 2010 yılında da katıldığı tüm davet ve gecelerde yine gecenin en şık bayanlarından biri oldu.
Genlikle kıyafetlerinde sadeliği ön planda tutan ve fazla ayrıntıya girmeyen Jolie, giyim kuşam konusunda ise aksesuarlara fazlaca önem gösterenlerden. Aksesuarlarının yanı sıra belirli bir trende de sahip olmayı seven Angelina Jolie bu yıl özelikle giydiği leopar desenli kıyafetleri ile çok fazla konuşuldu. Eşi Brad Pitt ile katıldığı davetlere leopar desenli elbiseleri ile gelen Jolie gecenin en şık bayanları arasında her zaman üst sıralarda yer aldı.
Leopar desenli elbiselerini genellikle kahverengi tonlarında seçen Jolie küpe, kolye ve ayakkabı gibi tamamlayıcı aksesuarlar konusunda da renk uyumuna özen gösterdi. Bu aksesuarların kahverengi leopar desenli trikolarına uyması için özen gösterip şıklığını bozmamak için her türlü ayrıntıyı düşünenlerdendi.
Ünlüler dünyasında her bayanın giymeye cesaret edemediği leopar desenler 2010 yılında en çok Jolie’nin üzerinde görüldü ve hayranları ayrıca otoriteler tarafından da büyük bir keyifle karşılandı.
Jolie gardırobunda ki daha farklı kıyafetlerle katıldığı davetlerde ise yine şık ve sade idi. Giyinirken özellikle tek renk kullanmaya ve çok da açık renkleri kullanmayı sevmeyen Jolie’nin giyim tarzı fazla göz yormayan cinsten. Bu trend kendisine çok yakışıyor ve hayranlarının gözünde her geçen yıl daha da değer kazanıyor.
Jolie’nin bu yıl davetlerde giydiği kıyafetlerin bir kaçı:0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi