18 Eylül 2010 Cumartesi

2010 yılında ünlülerin giyim tarzları

Yavaş yavaş sonlarına doğru yaklaştığımız 2010 yılında ünlü bayanlarda giyim tarzları ile ilgi odağı oldular. Bazı ünlü bayanlar 2010 yılında nasıl giyinmiş şöyle bir bakalım

Jessica Parker

Jessica Parker öyle biri ki tüm otoriteler tarafından üniforma giyse bile bunu iyi taşıdığı söylenebilen birisi. Jessica Parker bu sene trend olarak daha çok aksesuarlarıyla ön plana çıktı ve jean kombinasyonları ile hayranlarını büyüledi. Jeanlerle kombine ettiği ceketleri sıradan bir eşleşmeden çıkarıp kendine ait bir tarz olarak gösterdi.
Parker giyim tarzının sırrını kıyafetleri ile birleştirdiği aksesuarları olarak açıklıyor. Bir aksesuarın bir elbiseyi çok daha değişik göstereceğinin ve trendi tamamlayıcı özelliklere sahip olduğunu düşünenlerden.

Kylie Minoque

Kylie yine klasik düşünmeyip bu senede kendine özgü bir tarz yaratanlardan. Kylie Minoque trikolarını klasikleşmiş aksesuarla tamamlamak yerine onları daha yaratıcı kullanıyor. Bir gece trikosunu üzerine geçirdiği kemer ilk bakışta çok itici gibi dursa da bu zamanla Kylie’nin bir tarzı haline gelmiş. Bu kıyafetleri üstünde güzel taşıdıkça da görsel açıdan hayranlarına daha güzel hitap edebiliyor.

Jessica Simpson

Jessica Simpson 2010 yılında da büyük çantalardan vazgeçmedi. Üzerinde ki triko her ne olursa olsun onu bir çantayla tamamlıyor ve bu geleneğini 2010 trendinde de sürdürdü. Gardırobunda her renk çanta olduğunu bu yüzden kıyafetlerine uygun çanta seçmekte fazla zorlanmadığını söyleyen Jessica Simpson 2010 trendinde de yine kendinden ve çantalarından oldukça söz ettirdi.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi