11 Eylül 2010 Cumartesi

Levi`s Karizmatik Erkek Çizme ve Bot Modelleri

  Bir çok kişinin hayatında hem özel bir marka, hem de bir tutku olan Levi's, kalitenin yanı sıra karizmayı ve şıklığı ön planda tuttuğu harika ayakkabılarıyla bu kışa da damga vuracak gibi. Levi's'ın kaliteli deriden imal etmiş olduğu erkek çizmeleri, süper rahatlıkta ki iç tasarımıyla da sizleri büyüleyecek. Levi's Sonbahar-Kış koleksiyonunda hepsi birbirinden harika çizme ve bot çeşitleri mevcut. Seçim yapmakta ciddi anlamda zorlanacağınız bu ayakkabıların en güzel modellerinin resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Levis yeni dönem çizme kataloğu:


Nubuk gerçekten kıyafetlerinizi çok daha güzel gösteren bir deridir. Yukarıda ki çok koyu kahverengi çizmede bunu göreceksiniz.


Ucu ve arka kısmı daha koyu olan diğer kısımları açık renkte olan bir çizme tipi.
Levis yazısını ve sarıya dönük açık kahverengi tonlarında bir bot.


Burnu kalkık ve sanki kovboyların tarzını anımsatan topukta demirden bir aksesuar ile süslenmiş normal deri ipli çizme.


Düz modelleri sevenler için güzel bir örnek. Topuğundaki demir detayı gözlerden kaçmıyor.


Biraz uzun ve askeri botlardan hoşlanan erkeklerimiz için güzel ve sade bir bot.


Uç kısmı daha kalın bir çizme modeli.

  Bu süper ayakkabıları, herhangi bir Levi's mağazasından satın almanız biraz zor. Çünkü nedense Türkiye`de ki mağazalarında kottan başka bir ürüne rastlamak zor. Aslında bot ve çizmeleri de getirseler çok fazla alıcısı olduğunu görecekler. Fakat mantık aynı olunca bazı şeyler düşünülmüyor tabi. Herkes bu markayı sanki sadece jean ile tanınmış bir marka olarak biliyor. Levis' Resmi sitesinden koleksiyondaki yeni moda diğer ayakkabılara da göz atabilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi