29 Ağustos 2010 Pazar

Ecem Gelinlik`ten çekici Gelinlik Modelleri

  Evlilik arifesinde olan her genç kızın en büyük rüyasıdır beyaz gelinlikler. Bu rüyasını gerçekleştirmek isteyen bir çok bayan, gelinlik seçimi yaparken çok zorlanmakta ve günlerce düşünmektedir. İstanbul Kadıköy'de Boğa Heykeli karşısında yer alan Ecem gelinlik, düğün hazırlığı yapan her yaştan bayanın seçebileceği ve herkesin isteğine göre gelinlik bulabileceği bir gelinlik mağazası. Ecem gelinlik son sezonda satışa sunduğu bir birinden şık, güzel ve her hesaba uygun gelinlikler ile tercih edebileceğiniz bir satış mağazası. Ecem Gelinliğe ulaşmak için ecemgelinlik . net adresini ziyaret edebilirsiniz. Gelinlik almak isteyen bayanlara kaynak olması için Ecem Gelinliğin 2010 senesinden bu seneye kadar satışta olan ve en çok tercih edilen modellerine aşağıdaki resimlerden bakabilirsiniz.


Sanki barok kıyafetleri andıran bir etek tipi olan askısız üst bölümü ile en sevilenlerden birisi.


Uzunca duvağı yere kadar değen mat beyaz dantel işlemeli gelinlik.
Yine koyu beyaz renkte ve uzun duvaklı bir model.


Kat kat etekleri olan askısız göğüs altından demir süslemeli gelinlik.


Dantel işlemelere önem veren hanımlar içi tül üzerine ince işlenmiş eteği olan bir çeşit.


Bir gelinlikte önemli olan etektir ve eteğin detayları sayesinde diğer kısımlar güzel gözükür derseniz bu gelinlik size göre.

  Doğrusu Ecem Gelinlik her sezon gelin adaylarının en çok hoşuna gidecek tarzda gelinlikleri satmayı seviyor. Sizlere sunmuş olduğumuz modellerde genç hanımların çok fazla ilgisini çekmiş olan modellerdir. Yepyeni çeşitler için mağazalarında bir göz atmanızı sizlere öneririz. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi