31 Ağustos 2010 Salı

Calvin Klein 2010 Bayan elbise kataloğu

  Klasik giyimde, dünya üzerinde en çok seçilen markaların başında gelen Calvin Klein, 2010 kataloğunda tanıtmış olduğu birbirinden şık tasarımları ile sizlerin önünde. Ramazan Bayramının'da yaklaştığı son günlerde klasik giyimi seven her yaştan bayanın tercih edebileceği bir marka olan Calvin Klein, ipek ve pamuklu kumaşlardan imal ettiği yeni ürünleri ile hem rahatlığı hem de şıklığı sizlere sunmaktadır. V yaka şifonlar ve kumaş pantolonlarda bir çok bayanın dikkatini çekecek türden. Sizlere bu ürünlerin sadece bir kaç tanesini görmeniz açısından paylaşıyoruz.

Göğüs dekolteli tek tip sade bir elbise.


Tek renk Calvin Klein ile bir başka. Hem klasik hem sade görünüşte bir takım elbise.Etek üzerindeki yukarıdan aşağıya doğru inen çizgiler dikkat çekiyor.


Şık bir tek düğmeli beyaz ceket altına dizin hemen altında biten bir etek kombini.


  Calvin Klein'nin bayanlar için üretmiş olduğu diğer tüm ürünlere göz atmak için, resmi sitesini de ziyarette bulunabilirsiniz. Her tarza önem verdiğimiz için klasiklik ve sade tasarımlarda bizler için önemli. Çünkü her bayan gösterişi sevmez. Aslında tasarımların pekte gösterişsiz olduğunu söylemek mümkün değil. :) Ama bir çok markaya göre oldukça sade görünüyor.  

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Bence yeni koleksiyonu çok daha güzel. Sitede konusunu bulamadım ama muhakkak vardır diye düşünüyorum.

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi