28 Ağustos 2010 Cumartesi

Adidas ADI Hoop modeli Bayan ayakkabıları

  Adidas bayan ayakkabı modellerinde bir çok seçeneği sizlere sunmakta. Bu modellerden ADI Hoop modeli spor ayakkabıyı seven her yaştan bayanın tercih edebileceği güzel bir seçenek. Adidas'ın kataloglarında bu şık ve rahat modelin bir çok rengine yer verilmiş. Şıklığının yanı sıra yürüyüş yaparken ve spor yaparken oldukça rahat olmanızı sağlamaktadırlar. Adi hoop modelleri kauçuk ve çevre dostu deriden imal edilmiştir ve içleri astardan yapılmıştır. Bu modelde bir çok farklı seçeneği sizlere sunan Adidas'ın ülke genelindeki mağazalarından bu ayakkabıları alabilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraflardan tüm renklerine ve modellerine bakabilirsiniz.

ADI HOOP MID II BEYAZ MODELİ: Göz alıcı beyazlık üzerine gümüş rengi klasik Adidas arması ve çizgileri.


ADI HOOP MID SİYAH VE RENKLİ ŞERİTLER: Daha eğlenceli ve renkli şeyler giymeyi seven genç bayanların beğenisini kazanacak bir model. Renkli bir pantolon veya klasik renklerde bir jean altında çok hoş durabilir. ADI HOOP MID PEMBE MODELİ : Pembe doğup büyüyene kadar kızlar için hep özel bir renk olmuştur. onu en iyi tamamlayan renklerin başında da şüphesiz beyaz geliyor. Bu modelinde iki rengin uyumunu çok iyi bir şekilde göreceksiniz. 


ADI HOOP SİYAH MODELİ: Siyah ve beyaz Adidas`ın koleksiyonlarda her zaman tercih ettiği ve önem verdiği bir renk. Çünkü herkesin en fazla istediği ve rahatlıkla giyebildiği renklerdir. 


ADI HOOP LOW W LEATHER: Bu ayakkabıların bileklere kadar uzanmayan kısa boğazlı olanlarını da tercih edenler çok tabiki. Biraz daha sade ve düz olmaları daha olgun kişilerinde bu modelleri tercih etmelerini sağlıyor. Tabanlarında ki değişik tasarım ise onları diğerlerinden farklı kılmaya yetiyor. 


  Çok şaşalı değil ama göze hitap eden bir model olarak tutulmakta. Bir çok kişi bu koleksiyondan seneler geçse de vazgeçmiyor. Çünkü ayrı bir konforda kullanım imkanı da sağlıyor. Adidas mağazalarında her zaman bulabileceğiniz bir çeşit olma özelliğini de taşımakta.  

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi