8 Ağustos 2010 Pazar

Turuncu başta olmak üzere Nike Elit serisi

  Bildiğiniz üzere Dünya devi spor markalarından Nike, bir çok futbol takımı ve diğer sporlarda takımlarının sponsorluğunu yapmakta. Futbol denilince ilk akla markalardan birisi olan Nike, dünyada en çok sevilen bu spor dalı için 2010 senesinden 2013 e kadar birbirinden harika ve rahat kramponlar piyasaya sürdü. Futbol tutkunu bir çok kişinin kramponda ve halı saha ayakkabısında ilk tercih ettiği markalardan birisi olan Nike'n elit serisine aşağıdaki resimlerden bakabilirsiniz. Bu ürünleri herhangi bir Nike mağazasından satın alabilirsiniz.
 
  Aslında farklı renklerinde mevcut ama bu kramponlarla özdeşleşmiş bir renk olan turuncu modellerini sizlere tavsiye ediyoruz. Sizlere görsel açıdan daha güzel bir görüntü verecek.

Nike Krampon:

Nike halı saha


  Daha bir çok modeli olan Nike`n yeni krampon kataloğunda yok yok. Seçim yapmak size kalmış. Mercurial mi yoksa elit modelleri mi ? :) Zor bir karar evet ama Nike işte çıkardıkça çıkarıyor.  Yukarıda ki resimde de göreceğiniz gibi turuncu rengi üzerine metal gri harika duruyor. Bu ayakkabılar ile dahaya çıktığınızı ve sizleri izleyenleri bir düşünsenize. İyi oynamasanız bile kramponlarınız ile ilgi odağı olabilirsiniz dimi.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi